Girişimcilikte sıcak satış yapabilir misiniz?


Girişimcilikte sıcak satış yapabilir misiniz?

Girişimcilikte Mobil yada online bir ortamda anında para tahsili ile yapılan satışa denir. En verimli ve en üst düzeyde memnuniyet sıcak satışta vardır.

Mobil yada online bir ortamda anında para tahsili ile yapılan satışa denir. En verimli ve en üst düzeyde memnuniyet sıcak satışta vardır.
Hedeflenen müşterilere düzenli bir yol doğrultusunda yapılan, malın anında teslim edildiği ve önceden ayarlanmış tahsilat kurallarına uyulan satış sistemine denir.

Girişimcilikte bazı Sıcak Satış sistemleri & yazılımları dağıtıcı ve üretici firma satıcılarının satış noktasında fatura kesip tahsilat yapmalarına ve sipariş almalarına olanak sağlar.
İngilizcede; “hot sales” mobil bilişim sektöründe çok sık kullanılan bir kavramdır. başlı başına bir saha operasyon çözümü olup pek çok firmanın pek çok farklı ismi piyasalarda boy göstermektedir çözüm olarak.
Sıcak Satış programları GPRS özellikli bir Pocket PC veya akıllı telefon & tablet üzerinde çalışan, sahada gerçek zamanlı stok sorgulama, cari sorgulama ve sipariş alma özelliklerine sahip internet tabanlı bir yazılımdır.
Sıcak Satış programları genelde, satış elemanları aracılığı ile sipariş toplayan, sipariş kabulü esnasında sipariş edilen ürünle ilgili stok durumunu, veya müşterinin cari hesap durumunun öğrenilebilmesini isteyen tüm işletmelerin kullanabileceği bir sıcak satış yazılımıdır.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir